• ciezarowka_cien1
  • ciezarowka_cien2
  • ciezarowka_cien3

Firma "P&L Patrycja i Liliana Pindor" istnieje na rynku transportowo–spedycyjnym od 1989 roku. P&L jest spółką rodzinną,  założoną przez Jacka Pindor. Początkowo funkcjonowała jako spółka cywilna Pin Pol, po kilku latach powstała druga firma o nazwie Lama. Z połączenia tych dwóch firm w 2001 roku została utworzona spółka jawna P&L zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000015179.

P&L since 1989
 
scan01
scan02
scan03
scan04
scan05
scan06
scan07
scan09
scan10
scan11
scan12
scan13
scan14
scan15

Siedziba firmy P&L znajduje się w Legionowie - Łajskach i obejmuje biura, warsztat naprawczy oraz stację paliw dla potrzeb własnych.

Świadczymy usługi transportowe i spedycyjne na terenie Unii Europejskiej oraz większości krajów Europy Środkowo–Wschodniej. Dysponujemy ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym. Współpracujemy z wieloma spedycjami i agencjami celnymi w Polsce i Europie.

Wieloletnie doświadczenie zapewniło firmie P&L ugruntowaną pozycję w branży TSL.  Od początku działalności firmy do naszych priorytetów należą bezpieczeństwo powierzonych ładunków oraz terminowość dostaw.

Wybierając jako partnera firmę P&L, nasi Klienci otrzymują profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz sprawnie i rzetelnie wykonane usługi transportowe oraz spedycyjne.

strony internetowe interclick.pl